Seminář 4.-6. května 2018

Milí studenti semináře pedagogiky 1. sedmiletí.

Zveme vás na poslední setkání v tomto školním roce, které proběhne ve Slušticích. Oproti klasickému průběhu semináře nás čeká pár změn…..  Je to z toho důvodu, že v pátek v podvečer, místo klasické přednášky, bude v 19.00 vernisáž výstavy B. Eyba, která proběhne v Praze v Obci křesťanů na Letné.

Tři seminární přednášky budou tedy v sobotu ráno, v 8.30 jako obvykle, dále v sobotu večer od 19.00 a pak v neděli ráno. To abychom se všichni stihli do Sluštic dopravit. Můžete jet autem a po vernisáži přijet do Sluštic, můžete také přijet dopravou a po vernisáži jet z Masarykova nádraží do Klánovic, kde vás můžeme autem odvézt do Sluštic.

Je také možnost přijet až v sobotu ráno a výstavu navštívit v neděli po semináři. V hodinách věnovaných umění budeme tentokrát opět s Lídou Mildeovou hrát na kantely, lyry... Prosím, kdo máte, určitě si nástroj přivezte, ve Slušticích ve školce nejsou nástroje k dispozici.

Ve školce je možnost společného vegetariánského stravování, označte prosím v online přihlášce, zda budete mít zájem. Přihlaste se nejpozději do pondělí 30. dubna. Přespat je možné ve školce bez přihlášení, ve vlastním spacáku za 50 Kč na noc.

Na seminář zveme i hosty a to i na jednotlivé přednášky.

Víkendový seminář 4.-6. května 2018 ve Slušticích

Dětství se vyvíjí společně s lidstvem. Co je tak výjimečného na dětství a výchově dětí v 21. století? Přednáší Wolfgang Saßmannshausen

Umění: Ludmila Mildeová - lyry
Didaktika: W. Saßmannshausen, H. Valová, H. Neubauerová, M. Šílová

Zahájení semináře je tentokrát v sobotu v 8.30, zakončení v neděli ve 12.00 hodin. Začátky přednášek jsou: sobota 8.30, sobota 19.00 a neděle 8.30

Přihláška na víkendový seminář zde.

Informace o semináři ke stažení v PDF zde.

_______________________________

Následující setkání 7.- 14. července 2018
6. Letní Akademie v Semilech
Lidské kvality zodpovědného moderního pedagoga: zájem, radost ze života, iniciativa, pravdivost.
Přihláška na akademii zde.